zarabianie bitcoin - BitBay
3854
page-template-default,page,page-id-3854,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

zarabianie bitcoin

[yasr_overall_rating]

zarabianie bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

zarabianie bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( zarabianie bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

zarabianie bitcoin – Sprzedaż

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z uważają o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też uświetniona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – zarabianie bitcoin.

zarabianie bitcoin

Inaugurujemy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała znacznie sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba podać adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany poprzez nas login a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – zarabianie bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

zarabianie bitcoin – Giełda kryptowalut

Wpłaty na zarabianie bitcoin

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw rychłej płatności, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też sposobnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( zarabianie bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

zarabianie bitcoin

zarabianie bitcoin