zakup złota za bitcoin - BitBay
3641
page-template-default,page,page-id-3641,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

zakup złota za bitcoin

[yasr_overall_rating]

zakup złota za bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

zakup złota za bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( zakup złota za bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

zakup złota za bitcoin –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z uważają o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz urozmaicona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – zakup złota za bitcoin.

Bit Bay zakładanie konta:

Zaczynamy od zrealizowania naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na wstęp trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopnięty przez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po wykroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – zakup złota za bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

zakup złota za bitcoin – Gieła bitcoin

Wpłaty na Bit-Bay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw prędkiej wpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego oraz przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( zakup złota za bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

zakup złota za bitcoin

zakup złota za bitcoin