żabka bitcoin - BitBay
4100
page-template-default,page,page-id-4100,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

żabka bitcoin

[yasr_overall_rating]

żabka bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

żabka bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( żabka bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

żabka bitcoin – Giełda

Nowa odsłona giełdy Bitbay została skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – żabka bitcoin.

żabka bitcoin

Inaugurujemy od utworzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została wysoce sprowadzona. Na ten czas starczy kopsnąć adres email.

Po chwil na przekazany poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało zresztą zweryfikowane. weryfikacja jest przymusowa po przekroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – żabka bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

żabka bitcoin – Bit-Bay

Wpłata na żabka bitcoin

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości błyskawicznej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu z grubsza 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( żabka bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

żabka bitcoin

żabka bitcoin