wypłata z bitbay - BitBay
3911
page-template-default,page,page-id-3911,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

wypłata z bitbay

[yasr_overall_rating]

wypłata z bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

wypłata z bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( wypłata z bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

wypłata z bitbay – Kryptowalut

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także przyozdobiona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – wypłata z bitbay.

BitBay rejestracja:

Inaugurujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas login tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – wypłata z bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

wypłata z bitbay – Giełda kryptowalut

Wpłata na wypłata z bitbay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości rychłej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu z grubsza 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( wypłata z bitbay ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wyłoniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

wypłata z bitbay

wypłata z bitbay