wypłata bitcoin bez weryfikacji - BitBay
3881
page-template-default,page,page-id-3881,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

wypłata bitcoin bez weryfikacji

[yasr_overall_rating]

wypłata bitcoin bez weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

wypłata bitcoin bez weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( wypłata bitcoin bez weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

wypłata bitcoin bez weryfikacji – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay została wykonana z sądzą o traderach, dla których liczy się głównie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – wypłata bitcoin bez weryfikacji.

BitBay rejestracja:

Inaugurujemy od wykonania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała znacznie uproszczona. Na początek trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwileczek na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany przez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązująca po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – wypłata bitcoin bez weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

wypłata bitcoin bez weryfikacji – Giełda krypto

Płatności na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji błyskawicznej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( wypłata bitcoin bez weryfikacji ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

wypłata bitcoin bez weryfikacji

wypłata bitcoin bez weryfikacji