wypłata bitbay - BitBay
3719
page-template-default,page,page-id-3719,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

wypłata bitbay

[yasr_overall_rating]

wypłata bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

wypłata bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( wypłata bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

wypłata bitbay – Sprzedaż

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z sądzą o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – wypłata bitbay.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od sporządzenia naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Na wstęp wystarczy podać adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany poprzez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. weryfikacja jest przymusowa po przestępstwu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – wypłata bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

wypłata bitbay – BitBay

Płatności na Bit Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości szybkiej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu plus minus 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( wypłata bitbay ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

wypłata bitbay

wypłata bitbay