www.bitbuy.com - BitBay
3785
page-template-default,page,page-id-3785,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

www.bitbuy.com

[yasr_overall_rating]

www.bitbuy.com

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

www.bitbuy.com

Naszym zdaniem giełda BitBay ( www.bitbuy.com) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

www.bitbuy.com – Giełda

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i uświetniona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – www.bitbuy.com.

BitBay zakładanie konta:

Inicjujemy od sporządzenia naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Po pierwsze starczy podać adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany przez nas login tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po wykroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – www.bitbuy.com.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

www.bitbuy.com – Bit Bay

Wpłata na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości rychłej płatności, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego oraz sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( www.bitbuy.com ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

www.bitbuy.com

www.bitbuy.com