www.bitbay - BitBay
3551
page-template-default,page,page-id-3551,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

www.bitbay

[yasr_overall_rating]

www.bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

www.bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( www.bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

www.bitbay – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z mniemają o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – www.bitbay.

BitBay rejestracja

Zaczynamy od skonstruowania naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay pozostała znacznie sprowadzona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany poprzez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przewinieniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – www.bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

www.bitbay – Giełda krypto

Płatności na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji pośpiesznej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego jak i stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( www.bitbay ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

www.bitbay

www.bitbay