www.bitbay.pl - BitBay
3563
page-template-default,page,page-id-3563,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

www.bitbay.pl

[yasr_overall_rating]

www.bitbay.pl

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

www.bitbay.pl

Naszym zdaniem giełda BitBay ( www.bitbay.pl) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

www.bitbay.pl – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z myślą o traderach, dla których liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – www.bitbay.pl.

Bit Bay zakładanie konta:

Inicjujemy od stworzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została znacznie sprowadzona. Na ten czas starczy podać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany poprzez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w czasie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po przekroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – www.bitbay.pl.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

www.bitbay.pl – BitBay

Wpłata na Giełdę BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu około 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( www.bitbay.pl ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

www.bitbay.pl

www.bitbay.pl