www.bitbay.net - BitBay
3599
page-template-default,page,page-id-3599,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

www.bitbay.net

[yasr_overall_rating]

www.bitbay.net

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

www.bitbay.net

Naszym zdaniem giełda BitBay ( www.bitbay.net) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

www.bitbay.net – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie przede wszystkim prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także ubogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – www.bitbay.net.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od utworzenia naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay została znacznie sprowadzona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po sekund na przekazany poprzez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony poprzez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało zresztą zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po przekroczeniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – www.bitbay.net.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

www.bitbay.net – Bit-Bay

Wpłaty na BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw pośpiesznej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( www.bitbay.net ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

www.bitbay.net

www.bitbay.net