what is bit bay - BitBay
3860
page-template-default,page,page-id-3860,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

what is bit bay

[yasr_overall_rating]

what is bit bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

what is bit bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( what is bit bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

what is bit bay –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z myślą o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana a także uświetniona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – what is bit bay.

Bit Bay rejestracja:

Inaugurujemy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała wysoce uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony przez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na żółtym tle, w górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest obowiązująca po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – what is bit bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

what is bit bay – Bit-Bay

Płatności na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu o tyle o ile 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego oraz stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( what is bit bay ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

what is bit bay

what is bit bay