weryfikacji - BitBay
3695
page-template-default,page,page-id-3695,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

weryfikacji

[yasr_overall_rating]

weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

weryfikacji – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też ubogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – weryfikacji.

Bit Bay rejestracja:

Zaczynamy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na początek starczy kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

weryfikacji – BitBay

Wpłata na weryfikacji

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości błyskawicznej zapłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( weryfikacji ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

weryfikacji

weryfikacji