weryfikacja konta na bitbay - BitBay
3557
page-template-default,page,page-id-3557,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

weryfikacja konta na bitbay

[yasr_overall_rating]

weryfikacja konta na bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

weryfikacja konta na bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( weryfikacja konta na bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

weryfikacja konta na bitbay – BitBay

Nowa edycja giełdy Bitbay została utworzona z myślą o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – weryfikacja konta na bitbay.

weryfikacja konta na bitbay:

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przebrany przez nas login jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. weryfikacja jest przymusowa po pogwałceniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – weryfikacja konta na bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

weryfikacja konta na bitbay – Giełda krypto

Płatności na BitBay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw pośpiesznej wpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( weryfikacja konta na bitbay ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

weryfikacja konta na bitbay

weryfikacja konta na bitbay