weryfikacja konta bitbay - BitBay
3536
page-template-default,page,page-id-3536,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

weryfikacja konta bitbay

[yasr_overall_rating]

weryfikacja konta bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

weryfikacja konta bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( weryfikacja konta bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

weryfikacja konta bitbay – Handel

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z mniemają o traderach, dla których liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i przyozdobiona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – weryfikacja konta bitbay.

weryfikacja konta bitbay:

Inicjujemy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay pozostała wielce uproszczona. Na ten czas starczy przekazać adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony poprzez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przestępstwu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – weryfikacja konta bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

weryfikacja konta bitbay – Giełda krypto

Wpłaty na BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości pośpiesznej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( weryfikacja konta bitbay ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

weryfikacja konta bitbay

weryfikacja konta bitbay