weryfikacja bitbay - BitBay
3545
page-template-default,page,page-id-3545,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

weryfikacja bitbay

[yasr_overall_rating]

weryfikacja bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

weryfikacja bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( weryfikacja bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

weryfikacja bitbay – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z sądzą o traderach, dla których liczy się głównie prędkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i wzbogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – weryfikacja bitbay.

weryfikacja bitbay

Inaugurujemy od stworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja została wielce uproszczona. Na początek starczy kopnąć adres email.

Po chwili na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany poprzez nas login oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. weryfikacja jest przymusowa po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – weryfikacja bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

weryfikacja bitbay – Bitcoin

Płatności na Giełdę BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji błyskawicznej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu około 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( weryfikacja bitbay ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

weryfikacja bitbay

weryfikacja bitbay