w jakie kryptowaluty inwestować - BitBay
3983
page-template-default,page,page-id-3983,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

w jakie kryptowaluty inwestować

[yasr_overall_rating]

w jakie kryptowaluty inwestować

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

w jakie kryptowaluty inwestować

Naszym zdaniem giełda BitBay ( w jakie kryptowaluty inwestować) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

w jakie kryptowaluty inwestować – Sprzedaż

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana tudzież ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – w jakie kryptowaluty inwestować.

w jakie kryptowaluty inwestować

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została znacznie sprowadzona. Na ten czas wystarczy przekazać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany przez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – w jakie kryptowaluty inwestować.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

w jakie kryptowaluty inwestować – Giełda kryptowalut

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji pośpiesznej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( w jakie kryptowaluty inwestować ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

w jakie kryptowaluty inwestować

w jakie kryptowaluty inwestować