w jakie kryptowaluty inwestować w 2018 - BitBay
3656
page-template-default,page,page-id-3656,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018

[yasr_overall_rating]

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018

Naszym zdaniem giełda BitBay ( w jakie kryptowaluty inwestować w 2018) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018 – Giełda

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i uświetniona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – w jakie kryptowaluty inwestować w 2018.

Bit Bay rejestracja:

Rozpoczynamy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wysoce uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany przez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązkowa po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – w jakie kryptowaluty inwestować w 2018.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018 – BitBay

Wpłata na Giełdę BitBay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej płatności, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( w jakie kryptowaluty inwestować w 2018 ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018

w jakie kryptowaluty inwestować w 2018