szybkie zakładanie maila - BitBay
3779
page-template-default,page,page-id-3779,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

szybkie zakładanie maila

[yasr_overall_rating]

szybkie zakładanie maila

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

szybkie zakładanie maila

Naszym zdaniem giełda BitBay ( szybkie zakładanie maila) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

szybkie zakładanie maila – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz wzbogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – szybkie zakładanie maila.

BitBay rejestracja

Zapoczątkowujemy od sporządzenia naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została wysoce uproszczona. Po pierwsze starczy dostarczyć adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony przez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – szybkie zakładanie maila.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

szybkie zakładanie maila – Gieła bitcoin

Płatności na Giełdę BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji błyskawicznej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu coś koło tego 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego tudzież sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( szybkie zakładanie maila ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

szybkie zakładanie maila

szybkie zakładanie maila