sprzedam bitcoin - BitBay
3848
page-template-default,page,page-id-3848,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

sprzedam bitcoin

[yasr_overall_rating]

sprzedam bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

sprzedam bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( sprzedam bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

sprzedam bitcoin –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała utworzona z mniemają o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – sprzedam bitcoin.

Bit Bay zakładanie konta

Inicjujemy od stworzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została wielce uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – sprzedam bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

sprzedam bitcoin – Giełda kryptowalut

Wpłata na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw rychłej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( sprzedam bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

sprzedam bitcoin

sprzedam bitcoin