sprzedaj bitcoin - BitBay
3602
page-template-default,page,page-id-3602,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

sprzedaj bitcoin

[yasr_overall_rating]

sprzedaj bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

sprzedaj bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( sprzedaj bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

sprzedaj bitcoin –

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Żeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana czy też uświetniona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – sprzedaj bitcoin.

sprzedaj bitcoin

Zaczynamy od stworzenia naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała znacznie sprowadzona. Po pierwsze trzeba tylko podać adres email.

Po sekund na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wybrany poprzez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – sprzedaj bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

sprzedaj bitcoin – Giełda kryptowalut

Płatności na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji prędkiej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego czy też przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( sprzedaj bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

sprzedaj bitcoin

sprzedaj bitcoin