prowizja bitbay - BitBay
3899
page-template-default,page,page-id-3899,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

prowizja bitbay

[yasr_overall_rating]

prowizja bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

prowizja bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( prowizja bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

prowizja bitbay – Sprzedaż

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z myślą o traderach, dla których ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – prowizja bitbay.

prowizja bitbay

Rozpoczynamy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na ten czas starczy dostarczyć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty przez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało do tego wypróbowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – prowizja bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

prowizja bitbay – BitBay

Płatności na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości szybkiej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież sposobnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( prowizja bitbay ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

prowizja bitbay

prowizja bitbay