prosty zakup bitcoin - BitBay
4076
page-template-default,page,page-id-4076,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

prosty zakup bitcoin

[yasr_overall_rating]

prosty zakup bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

prosty zakup bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( prosty zakup bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

prosty zakup bitcoin – Zakup

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana czy też ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – prosty zakup bitcoin.

prosty zakup bitcoin

Zaczynamy od utworzenia naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Po pierwsze starczy dostarczyć adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany przez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po pogwałceniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – prosty zakup bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

prosty zakup bitcoin – Gieła bitcoin

Wpłata na Bit Bay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji pośpiesznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( prosty zakup bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wyłoniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

prosty zakup bitcoin

prosty zakup bitcoin