portfel do wszystkich kryptowalut - BitBay
3995
page-template-default,page,page-id-3995,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

portfel do wszystkich kryptowalut

[yasr_overall_rating]

portfel do wszystkich kryptowalut

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

portfel do wszystkich kryptowalut

Naszym zdaniem giełda BitBay ( portfel do wszystkich kryptowalut) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

portfel do wszystkich kryptowalut – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i uświetniona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – portfel do wszystkich kryptowalut.

portfel do wszystkich kryptowalut

Rozpoczynamy od stworzenia naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Po pierwsze starczy podać adres email.

Po sekund na przekazany przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało notabene wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – portfel do wszystkich kryptowalut.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

portfel do wszystkich kryptowalut – Giełda krypto

Wpłata na Giełdę BitBay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku w przybliżeniu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( portfel do wszystkich kryptowalut ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

portfel do wszystkich kryptowalut

portfel do wszystkich kryptowalut