portfel bitcoin - BitBay
3812
page-template-default,page,page-id-3812,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

portfel bitcoin

[yasr_overall_rating]

portfel bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

portfel bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( portfel bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

portfel bitcoin – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z sądzą o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także zróżnicowana o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – portfel bitcoin.

BitBay rejestracja

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja została wielce sprowadzona. Po pierwsze starczy kopsnąć adres email.

Po sekund na przekazany przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany poprzez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przewinieniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – portfel bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

portfel bitcoin – Giełda krypto

Wpłaty na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego a także właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w zależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( portfel bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

portfel bitcoin

portfel bitcoin