polskie giełdy kryptowalut - BitBay
3908
page-template-default,page,page-id-3908,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

polskie giełdy kryptowalut

[yasr_overall_rating]

polskie giełdy kryptowalut

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

polskie giełdy kryptowalut

Naszym zdaniem giełda BitBay ( polskie giełdy kryptowalut) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

polskie giełdy kryptowalut – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także urozmaicona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – polskie giełdy kryptowalut.

polskie giełdy kryptowalut

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na początek starczy kopnąć adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany poprzez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało do tego wypróbowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – polskie giełdy kryptowalut.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

polskie giełdy kryptowalut – BitBay

Wpłaty na polskie giełdy kryptowalut

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości rychłej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu coś koło tego 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz stosownego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( polskie giełdy kryptowalut ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

polskie giełdy kryptowalut

polskie giełdy kryptowalut