polskie giełdy bitcoin - BitBay
3611
page-template-default,page,page-id-3611,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

polskie giełdy bitcoin

[yasr_overall_rating]

polskie giełdy bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

polskie giełdy bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( polskie giełdy bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

polskie giełdy bitcoin – Bitcoin

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza szybkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – polskie giełdy bitcoin.

polskie giełdy bitcoin:

Zaczynamy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na początek trzeba tylko kopnąć adres email.

Po sekund na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas nick tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w czasie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po przewinieniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – polskie giełdy bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

polskie giełdy bitcoin – Giełda krypto

Wpłata na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej alternatyw błyskawicznej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego czy też właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w zależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( polskie giełdy bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

polskie giełdy bitcoin

polskie giełdy bitcoin