polski bitcoin - BitBay
3992
page-template-default,page,page-id-3992,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

polski bitcoin

[yasr_overall_rating]

polski bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

polski bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( polski bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

polski bitcoin – Zakup

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana oraz urozmaicona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – polski bitcoin.

BitBay rejestracja

Rozpoczynamy od stworzenia naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na początek starczy kopnąć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony poprzez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po wykroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – polski bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

polski bitcoin – BitBay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej odpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( polski bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

polski bitcoin

polski bitcoin