polska giełda - BitBay
3971
page-template-default,page,page-id-3971,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

polska giełda

[yasr_overall_rating]

polska giełda

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

polska giełda

Naszym zdaniem giełda BitBay ( polska giełda) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

polska giełda – Giełda

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – polska giełda.

polska giełda

Zapoczątkowujemy od zrealizowania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na początek starczy podać adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony przez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – polska giełda.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

polska giełda – Bitcoin

Wpłaty na Bit-Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości rychłej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( polska giełda ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

polska giełda

polska giełda