Polska giełda Kryptowalut BitBay, Polska giełda kryptowalut Bit Bay - Bit-Bay.com
509
page-template-default,page,page-id-509,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Polska giełda kryptowalut

[yasr_overall_rating]
karta bitbay

2014

Polska giełda kryptowalut BitBay powstała w 2014 roku w Katowicach. Celem było utworzenie platformy, która nie była dostępna na polskim rynku. Profesjonalna i intuicyjna aplikacja do kupna i sprzedaży kryptowalut to główne cele, które przyświecały twórcom polskiej giełdy kryptowalut. Założyciel i przedstawiciel BitBay ma na swoim koncie współprace przy tworzeniu dwóch dużych firm z sektora finansowego.

giełda bitcoin

2015

Druga wersja polskiej giełdy kryptowalut ruszyła w roku 2015. System wymiany został w dużej mierze poprawiony, aby był bardziej przyjazny dla użytkownika, a dodatkowo zostały wprowadzone dodatki, które sprawiają, że polska giełda kryptowalut stała się pierwszym profesjonalnym miejscem do profesjonalnej wymiany kryptowalut. Zostały także wprowadzone dodatkowe kryptowaluty takie jak Ethereum oraz Lisk. Poszerzyła się także kadra, która odpowiada za rzetelne i profesjonalne prowadzenie polskiej giełdy kryptowalut. Dodatkowo BitBay otworzył się na ekspansję co zaowocowało otworzeniem biura w Amsterdamie.

2016

Na początku roku 2016, polska giełda kryptowalut zaczęła pracę nad BitBay 3.0. Zespół rozrósł się do 70 pracowników, a w międzyczasie pojawiły się nowe produkty, takie jak BitcoinCantor i płatności Bitcoin.