polska gielda kryptowalut - BitBay
3869
page-template-default,page,page-id-3869,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

polska gielda kryptowalut

[yasr_overall_rating]

polska gielda kryptowalut

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

polska gielda kryptowalut

Naszym zdaniem giełda BitBay ( polska gielda kryptowalut) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

polska gielda kryptowalut – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – polska gielda kryptowalut.

polska gielda kryptowalut:

Inaugurujemy od sporządzenia naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na ten czas trzeba tylko kopnąć adres email.

Po sekund na dostarczony przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyselekcjonowany przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na żółtym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązkowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – polska gielda kryptowalut.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

polska gielda kryptowalut – Giełda kryptowalut

Wpłata na BitBay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w relacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( polska gielda kryptowalut ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

polska gielda kryptowalut

polska gielda kryptowalut