Polska giełda Bitcoin - BitBay
542
page-template-default,page,page-id-542,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Polska giełda Bitcoin

[yasr_overall_rating]

Jak płacić Bitcoinem?

Z dnia na dzień Bitcoin cieszy się co raz większą popularnością. Polska giełda Bitcoin oferuje możliwość zaopatrzenia się w ten środek płatności, który jest co raz częściej akceptowany w sklepach, restauracjach i innych punktach oferujących różne towary i usługi. Płatność Bitcoinem jest bardzo prosta, kiedy kupujemy online, wystarczy wybrać Bitcoin jako środek płatności. Będziesz wtedy potrzebował kod QR swojego portfela. Dodatkowo karta, którą oferuje Polska giełda Bitcoin pozwala dokonywać płatności w tej kryptowalucie.

Czy Bitcoin jest bezpieczny w swoim użytkowaniu?

Jeśli mielibyśmy porównać Bitcoina do walut fiatowych to z pewnością tak. Bitcoin, tak jak Polska giełda Bitcoin, jest bezpieczny. A to wszystko dzięki zaawansowanej kryptografii, która za nim stoi. Kradzież środków graniczy bowiem z niemożliwością. Co więcej, jako, że Bitcoin jest walutą zdecentralizowaną nie może być regulowana i manipulowana przez osoby trzecie.

Skąd bierze się wartość Bitcoina?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Dlaczego Bitcoin ma jakąkolwiek wartość i dlaczego miałby go zakupić na Polska giełda Bitcoin? Odpowiedź może wydawać się skomplikowana. Jego wartość pochodzi z mocy obliczeniowej komputera, która jest używana to rozwiązywania problemów matematycznych. Użytkownicy, którzy udostępniają swoje maszyny do rozwiązywania tych właśnie problemów nazywani są – minerami(ang. Górnicy). Dzięki temu, że to robią są nagradzani kryptowalutą.

Gdzie kupić Bitcoina?

Polska giełda Bitcoin to jedno z miejsc, w którym możesz zaopatrzyć się w walutę przyszłości jaką jest Bitcoin. To bardzo proste. Jedyne co musisz zrobić to wpłacić środki, dzięki którym będziesz w stanie kupić kryptowalutę. Dodatkowo, nie musisz kupować całego Bitcoina, ale jedynie jego część. Wpisz ilość, którą zamierasz przeznaczyć na zakup i potwierdź transakcje.

Polska giełda Bitcoin to nie tylko Bitcoiny. Poza tym możesz zaopatrzyć się w takie waluty jak Lisk, Game, Dash czy też Ethereum.