paybit - BitBay
3638
page-template-default,page,page-id-3638,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

paybit

[yasr_overall_rating]

paybit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

paybit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( paybit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

paybit – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z myślą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Aby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana czy też przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – paybit.

Bit Bay zakładanie konta

Inaugurujemy od skonstruowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyłowiony poprzez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po przestępstwu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – paybit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

paybit – Bitcoin

Płatności na paybit

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości ekspresowej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( paybit ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

paybit

paybit