opłaty bitbay - BitBay
3647
page-template-default,page,page-id-3647,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

opłaty bitbay

[yasr_overall_rating]

opłaty bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

opłaty bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( opłaty bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

opłaty bitbay – Zakup

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z uważają o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – opłaty bitbay.

opłaty bitbay

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została znacznie sprowadzona. Na ten czas trzeba tylko przekazać adres email.

Po sekund na kopsnięty przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. weryfikacja jest obligatoryjna po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – opłaty bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

opłaty bitbay – Gieła bitcoin

Płatności na Giełdę BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji prędkiej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu w przybliżeniu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( opłaty bitbay ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

opłaty bitbay

opłaty bitbay