opinie o bitcoin - BitBay
3863
page-template-default,page,page-id-3863,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

opinie o bitcoin

[yasr_overall_rating]

opinie o bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

opinie o bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( opinie o bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

opinie o bitcoin – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z uważają o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana oraz urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – opinie o bitcoin.

opinie o bitcoin

Inicjujemy od stworzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wielce uproszczona. Po pierwsze wystarczy podać adres email.

Po chwil na kopsnięty poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyłowiony przez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – opinie o bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

opinie o bitcoin – Giełda krypto

Wpłata na BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw szybkiej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( opinie o bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

opinie o bitcoin

opinie o bitcoin