opinie bitbay - BitBay
3596
page-template-default,page,page-id-3596,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

opinie bitbay

[yasr_overall_rating]

opinie bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

opinie bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( opinie bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

opinie bitbay – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana czy też zróżnicowana o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – opinie bitbay.

Bit Bay rejestracja

Rozpoczynamy od stworzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została wielce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po sekund na kopsnięty przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas login tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja jest przymusowa po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – opinie bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

opinie bitbay – BitBay

Wpłaty na Bit Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji ekspresowej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( opinie bitbay ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

opinie bitbay

opinie bitbay