najlepsza giełda bitcoin - BitBay
4061
page-template-default,page,page-id-4061,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

najlepsza giełda bitcoin

[yasr_overall_rating]

najlepsza giełda bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

najlepsza giełda bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( najlepsza giełda bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

najlepsza giełda bitcoin –

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z sądzą o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Aby wydołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – najlepsza giełda bitcoin.

BitBay zakładanie konta

Zaczynamy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony poprzez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przestępstwu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – najlepsza giełda bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

najlepsza giełda bitcoin – Gieła bitcoin

Wpłata na najlepsza giełda bitcoin

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji rychłej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego a także odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( najlepsza giełda bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

najlepsza giełda bitcoin

najlepsza giełda bitcoin