lsk - BitBay
3734
page-template-default,page,page-id-3734,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lsk

[yasr_overall_rating]

lsk

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lsk

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lsk) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

lsk – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie prędkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także uświetniona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – lsk.

BitBay zakładanie konta:

Rozpoczynamy od stworzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay pozostała znacznie sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przesiany poprzez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – lsk.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lsk – Bit-Bay

Płatności na Bit-Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji rychłej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku z grubsza 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego czy też stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( lsk ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lsk

lsk