lsk bitbay - BitBay
3917
page-template-default,page,page-id-3917,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lsk bitbay

[yasr_overall_rating]

lsk bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lsk bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lsk bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

lsk bitbay – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała stworzona z myślą o traderach, dla których liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież uświetniona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – lsk bitbay.

lsk bitbay:

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay pozostała wysoce uproszczona. Po pierwsze wystarczy kopnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyselekcjonowany poprzez nas login oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po pogwałceniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – lsk bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lsk bitbay – Bit-Bay

Wpłaty na lsk bitbay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości pośpiesznej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( lsk bitbay ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lsk bitbay

lsk bitbay