logo bit - BitBay
3866
page-template-default,page,page-id-3866,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

logo bit

[yasr_overall_rating]

logo bit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

logo bit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( logo bit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

logo bit – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z myślą o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i urozmaicona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – logo bit.

logo bit:

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została znacznie uproszczona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony poprzez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przestępstwu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – logo bit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

logo bit – Bit Bay

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji ekspresowej płatności, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu plus minus 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( logo bit ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

logo bit

logo bit