logo bay - BitBay
3683
page-template-default,page,page-id-3683,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

logo bay

[yasr_overall_rating]

logo bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

logo bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( logo bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

logo bay –

Nowa edycja giełdy Bitbay została stworzona z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana a także zróżnicowana o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – logo bay.

logo bay

Inaugurujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na ten czas wystarczy kopnąć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony poprzez nas login czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w trakcie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po przestępstwu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – logo bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

logo bay – Bit-Bay

Wpłaty na BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości rychłej zapłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( logo bay ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

logo bay

logo bay