litecoin opinie - BitBay
3833
page-template-default,page,page-id-3833,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

litecoin opinie

[yasr_overall_rating]

litecoin opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

litecoin opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( litecoin opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

litecoin opinie – Bitcoin

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – litecoin opinie.

BitBay rejestracja:

Zaczynamy od sporządzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała wielce uproszczona. Na początek wystarczy kopnąć adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony poprzez nas login a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na żółtym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – litecoin opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

litecoin opinie – Bit-Bay

Płatności na Bit-Bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości ekspresowej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( litecoin opinie ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

litecoin opinie

litecoin opinie