litecoin kryptowaluta - BitBay
4049
page-template-default,page,page-id-4049,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

litecoin kryptowaluta

[yasr_overall_rating]

litecoin kryptowaluta

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

litecoin kryptowaluta

Naszym zdaniem giełda BitBay ( litecoin kryptowaluta) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

litecoin kryptowaluta – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – litecoin kryptowaluta.

Bit Bay rejestracja

Zaczynamy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na ten czas starczy przekazać adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany poprzez nas login czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązująca po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – litecoin kryptowaluta.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

litecoin kryptowaluta – Giełda kryptowalut

Wpłata na BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji szybkiej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( litecoin kryptowaluta ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

litecoin kryptowaluta

litecoin kryptowaluta