liskgame - BitBay
3713
page-template-default,page,page-id-3713,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

liskgame

[yasr_overall_rating]

liskgame

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

liskgame

Naszym zdaniem giełda BitBay ( liskgame) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

liskgame – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z uważają o traderach, dla których liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i przyozdobiona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – liskgame.

liskgame:

Zaczynamy od stworzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba przekazać adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – liskgame.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

liskgame – Bitcoin

Wpłata na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw prędkiej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku o tyle o ile 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego a także odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w relacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( liskgame ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

liskgame

liskgame