lisk - BitBay
3998
page-template-default,page,page-id-3998,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lisk

[yasr_overall_rating]

lisk

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lisk

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lisk) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

lisk – Kryptowalut

Nowa odsłona giełdy Bitbay została utworzona z uważają o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby wydołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – lisk.

lisk:

Zaczynamy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Po pierwsze starczy dostarczyć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przebrany przez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązująca po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – lisk.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lisk – Gieła bitcoin

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji prędkiej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego tudzież sposobnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w relacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( lisk ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lisk

lisk