lisk kurs - BitBay
3935
page-template-default,page,page-id-3935,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lisk kurs

[yasr_overall_rating]

lisk kurs

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lisk kurs

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lisk kurs) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

lisk kurs – Kryptowalut

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież uświetniona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – lisk kurs.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została wielce uproszczona. Po pierwsze wystarczy dostarczyć adres email.

Po chwili na kopsnięty przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany przez nas nick czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało do tego wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – lisk kurs.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lisk kurs – Bitcoin

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji prędkiej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu o tyle o ile 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego oraz przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( lisk kurs ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lisk kurs

lisk kurs