lisk giełda - BitBay
4079
page-template-default,page,page-id-4079,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lisk giełda

[yasr_overall_rating]

lisk giełda

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lisk giełda

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lisk giełda) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

lisk giełda –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – lisk giełda.

lisk giełda:

Zaczynamy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay pozostała znacznie sprowadzona. Na początek trzeba tylko kopsnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyselekcjonowany przez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – lisk giełda.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lisk giełda – Giełda kryptowalut

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw ekspresowej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu o tyle o ile 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( lisk giełda ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lisk giełda

lisk giełda