lisk bitbay - BitBay
3566
page-template-default,page,page-id-3566,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lisk bitbay

[yasr_overall_rating]

lisk bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lisk bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lisk bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

lisk bitbay – Handel

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – lisk bitbay.

BitBay rejestracja

Rozpoczynamy od utworzenia naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay pozostała znacznie uproszczona. Na wstęp trzeba tylko kopsnąć adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony przez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – lisk bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lisk bitbay – Bitcoin

Płatności na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości rychłej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu plus minus 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego a także stosownego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w współzależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( lisk bitbay ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lisk bitbay

lisk bitbay