lisk bit bay - BitBay
4109
page-template-default,page,page-id-4109,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

lisk bit bay

[yasr_overall_rating]

lisk bit bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

lisk bit bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( lisk bit bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

lisk bit bay –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z sądzą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także uświetniona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – lisk bit bay.

Bit Bay rejestracja:

Rozpoczynamy od zrealizowania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na początek tylko trzeba podać adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyselekcjonowany poprzez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po wykroczeniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – lisk bit bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

lisk bit bay – Bit Bay

Płatności na BitBay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji błyskawicznej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( lisk bit bay ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

lisk bit bay

lisk bit bay