kupno bitcoin - BitBay
3872
page-template-default,page,page-id-3872,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kupno bitcoin

[yasr_overall_rating]

kupno bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kupno bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kupno bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

kupno bitcoin – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała wykonana z myślą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – kupno bitcoin.

Bit Bay zakładanie konta

Inaugurujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na wstęp trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po sekund na przekazany poprzez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – kupno bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kupno bitcoin – BitBay

Wpłata na Bit Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw błyskawicznej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w zależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( kupno bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kupno bitcoin

kupno bitcoin