kupić bitcoin - BitBay
3965
page-template-default,page,page-id-3965,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kupić bitcoin

[yasr_overall_rating]

kupić bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kupić bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kupić bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

kupić bitcoin –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z myślą o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Aby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – kupić bitcoin.

BitBay zakładanie konta:

Inaugurujemy od wykonania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja została wysoce uproszczona. Po pierwsze trzeba tylko podać adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony przez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja jest obowiązkowa po wykroczeniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – kupić bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kupić bitcoin – Giełda krypto

Wpłata na Giełdę BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji błyskawicznej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( kupić bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kupić bitcoin

kupić bitcoin